Zastanawiasz się, gdzie można kupić jakieś gadżety, które można dać klientom za free? Moim zdaniem powinieneś spróbować dogadać się w sprawie kubki reklamowe Poznań u producenta. Na pewno takie gadżety będą tańsze u źródła.
Jeżeli chcesz mieć natomiast swój nadruk i swoją reklamę, to przede wszystkim skup się na projekcie. Musi być dobrze opracowany. Jeżeli masz grafika w firmie to dobrze, jeżeli natomiast nie masz – zleć to jakiejś zewnętrznej firmie. Kubki reklamowe Poznań można zrobić w bardzo prosty sposób. Kupujesz kubki bez nadruku, które są bardzo tanie. Masz gotowy projekt, więc zanosisz firmie, która drukuje różne napisy na różnych materiałach i gotowe. Proste, prawda? Moim zdaniem tak.
Nie wydasz fortuny, a klienci będą zadowoleni, że dostali kolejny kubek do kolekcji. Jak to mówią: kubków nigdy za wiele, a że jest tam nadrukowana reklama to nic. Przynajmniej więcej osób dowie się o istnieniu Twojej firmy i branży, a przecież na tym przede wszystkim Ci zależało. Nie czekaj, nie zwlekaj.