Ubrania, gry, polityka- wybieraj

Polacy często są uznawani za bardzo rozpolitykowany naród i tylko można ubolewać, że nie przekłada się to w wyborach do parlamentu, samorządowych, czy nawet na prezydenta. Referenda nie zbierają nawet połowy głosów od ludzi uprawnionych do głosowania, a na ulicy, ankieterzy mają problem z odpowiedziami w stylu: nie mam własnego zdania. Tymczasem podczas spotkań rodzinnych, popijaw między kolegami, a nawet na imprezach szkolnych, wszyscy okazują się bardzo dobrze poinformowani o aktualnej sytuacji politycznej. Tylko, czy aby na pewno?
Odwiedzający wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego, raczej tak, gdyż znajdą na nim najświeższe wiadomości z kraju i ze świata, a ich osądy mogą być budowane na solidnych podstawach. Poza tym, kiedy już polityka i gospodarka ich znudzi, nie muszą wcale platformy opuszczać, gdyż znajdą na niej i inne, mogące ich zainteresować tematy.
Chwila odprężenia z jakąś grą? Nic prostszego. Co słychać w świecie rozrywki, filmu i mody? I na taką okoliczność portal jest przygotowany. Wszystko i dla wszystkich nie jest pustym sloganem reklamowym.