Firma Urbud – ogólnopolski producent bram i ogrodzeń

Wiele firm przemysłowych i usługowych działa obecne bez ograniczenia terytorialnego swoich usług. Umożliwia im to dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów. Kliencie mają też wówczas dostęp do większego rodzaju asortymentu i nie musza ograniczać się jedynie do usług ze swojego regionu.
Przykładem takie ogólnopolskiej firmy jest Urbud Tarnowskie Góry – Bramy i Ogrodzenia. To firma o zasięgu ogólnopolskim zajmująca się kompleksowo produkcją oraz montażem różnego rodzaju ogrodzeń. W ofercie posiadają zarówno ogrodzenia dedykowane dla posesji prywatnych jak i większych: przemysłowych, sportowych czy użyteczności publicznej.
Domeną firmy jest jej doświadczenie i profesjonalizm co potwierdza wielu zadowolonych klientów z całego kraju.
Urbud Tarnowskie Góry – Bramy i Ogrodzenia to także krótkie terminy realizacji, profesjonalna wycena i doradztwo na każdym etapie współpracy. Korzystają wyłącznie z materiałów najwyższej jakości które posiadają atesty.
Co ważne – oferta firmy nie ogranicza się tylko do ogrodzeń, oferuje również produkty licencjonowanych przedstawicieli jak: bramy garażowe (posesyjne i przemysłowe) firmy WIŚNIOWSKI oraz automatykę firmy NICE i balustrady.
Oferta firmy jest niewątpliwie konkurencyjna na tle innych ofert z całego kraju. Potwierdzeniem tego i jednocześnie najlepszą reklamą i wizytówką firmy są duże realizacje jak np. Stadion KS Mielec, Stadion Lekkoatletyczny WKS Kraków, Stadion KS Górnik Zabrze, Stadion KS Kuźnia Ustroń i wiele innych w różnych częściach kraju.