Świat już od dawna szaleje na punkcie ekologii i dbania o naszą planetę. Co raz więcej mówi się o potrzebach korzystania z odnawialnych źródeł energii, czy segregowania odpadów. Większość z nas ma w domu pojemniki przeznaczone na odpowiednie, posegregowane grupy odpadów.

Moda na bycie ekologicznymi dociera do coraz szerszych kręgów. Również branża reklamy zwraca uwagę na rynek związany z dbaniem o środowisko. Powstają nowe formy i nośniki reklamy, stosujące materiały zdatne do ponownego wykorzystania.

Jednym z takich nośników są powszechnie używane torby papierowe z nadrukiem. Na papierowej torbie można nadrukować praktycznie każdy tekst czy element graficzny. Taka torba jest niedroga w produkcji, a jej ponowne wykorzystanie w procesie przetwarzania odpadów nie stanowi żadnego problemu. Torby papierowe z nadrukiem to ekologiczne i tanie nośniki reklamy. Rozpiętość dostępnych wzorów i form papierowych toreb jest praktycznie nieograniczona, co sprawią, że można je dopasować do każdego indywidualnego zamówienia.