Komisy meblowe – miejsca z duszą

Komisy z używanymi meblami coraz częściej są odwiedzane nie tylko przez osoby, które chcą urządzić mieszkanie, czy też dom niskim kosztem. Coraz częściej i chętniej zaglądają tam również projektanci wnętrz. Po pierwsze jest teraz moda na odnowione meble z ubiegłych epok, a poza tym w takich miejscach bez problemu kupimy na przykład tanie kolonialne meble i nie tylko. Zazwyczaj są to miejsca pełne skarbów.
W komisach meblowych poza używanymi meblami, znajdziemy również stare lampy, abażury, dywany oraz elementy dekoracyjne, które maja duszę. Takie przedmioty niosą ze sobą jakąś historie i dzięki temu nadają nawet nowoczesnym pomieszczeniom dużo przytulności.
Bardzo popularne są krzesła oraz fotele w starym stylu, zazwyczaj wystarczy wymienić tapicerkę oraz odnowić lakier i mamy stylowy mebel w nowoczesnym wydaniu.
Każdy, kto pasjonuje się projektowaniem wnętrz lub właśnie wyposaża swoje mieszkanie powinien z całą pewnością odwiedzić takie miejsce. Jeśli nie znajdziemy tam nic co nas zainteresuje, to na pewno właściciel postara się dla nas sprowadzić coś, co nas zadowoli.