Programy do projektowania kuchni – są to aplikacje, które służą do aranżacji wyłącznie wnętrz kuchennych. Tu autorzy skupiają się na dopracowaniu szczegółów kuchennego wyposażenia i oferują biblioteki, w których jest po kilkadziesiąt elementów: mebli, urządzeń i lamp. Do tej właśnie grupy należy Kitchen Draw. Opis zacznę nietypowo, ale też nietypowa jest licencja, o której warto powiedzieć. Płacimy tylko za efektywnie wykorzystany czas pracy. Projektowanie Kuchni – Na początek dostajemy gratis 30 godzin – to pozwala wypróbować program. Później dokupujemy kolejne sesje – po 11 zł za godzinę. Dla tych, którzy wykupią powyżej 200 godzin, oferowane są duże zniżki.
Pierwszy problem pojawił się zaraz po uruchomieniu programu. Nie było pliku Pomocy (raczej nie korzystam z tego rodzaju informacji – tu było to konieczne), a ściany wcale nie chciały się narysować. Na szczęście okazało się, że instrukcja do programu jest – trzeba ją tylko pobrać z Internetu w osobnym pliku. Później już było z górki. Aplikacja okazała się prosta w obsłudze, przejrzysta i bogata w potrzebne biblioteki. Przyjemnym ułatwieniem jest menu w języku polskim.
Program do projektowania pozwala na tworzenie “płaskich” projektów, trójwymiarowych wizualizacji i – prozaiczne, ale najbardziej istotne – kosztorysów. Na początku ustalamy wymiary pomieszczenia. Możemy tworzyć nawet najbardziej wymyślne kształty. Kiedy już widzimy zarys naszej przyszłej kuchni, przechodzimy do ustawiania mebli. Wybieramy jedną spośród wielu dostępnych bibliotek, następnie kolor, fakturę, uchwyty, sprzęt AGD itd. Wszystko odbywa się metodą przeciągnij i upuść, czyli najprościej, jak się da. Oczywiście meble można dowolnie przestawiać, obracać i odbijać względem osi. Równie łatwo dodajemy do projektu blaty, listwy, cokoły, lampki i tym podobne elementy wykończenia.
Efekt pracy podziwiamy na obrazie fotorealistycznym, który do złudzenia przypomina… zdjęcie naszej przyszłej kuchni. Możemy obejrzeć ją dookoła, za każdym razem zmieniając pole widzenia, a nawet ustawiając wzrost obserwatora. Podsumowując Program do projektowania – choć na poznanie programu trzeba poświęcić co najmniej godzinę, nie będzie to czas stracony.
Wpisał wczechowicz dnia maj 31st, 2007 w kategorii Bez kategorii, Inne | Skomentuj »

Interesuje cię rynek wtórny? Chcesz wynająć lokal użytkowy, kupić lub sprzedać dom? A może nabyć działkę budowlaną? Przejrzyj oferty agencji nieruchomości zamieszczone w katalogu, które pomogą w zrealizowaniu twoich zamierzeń. Kliknij, a znajdziesz agenta lub pośrednika, który zajmie się sprzedażą nieruchomości lub pomoże w wynajęciu taniego mieszkania. Sprawdź ile wynosi prowizja wybranej agencji i porównaj ją z innymi.

Omega nieruchomości Rzeszów
Specjalizujemy się w kompleksowym pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz wycenie i doradztwie w zakresie kupna sprzedaży mieszkań. Pośredniczymy w transakcjach sprzedaży i zakupu gruntów i działek oraz domów. Zajmujemy się głównie obsługą firm (obiekty komercyjne, rynek pierwotny), jednak z równym powodzeniem pośredniczymy w transakcjach na rynku wtórnym. W związku z doskonałą orientacją w lokalnym rynku nieruchomości Omega nieruchomości Rzeszów specjalizuje się w indywidualnych zleceniach od inwestorów na wyszukiwanie nieruchomości nadających się pod inwestycje, np. dla Developerów i osób zajmujących się budową i wykupem działek oraz
lokali nadających się pod wynajem Działamy głównie na terenie Rzeszowa i Podkarpacia.
Zapewniamy fachową i profesjonalną obsługę w zakresie:

* kupna
* sprzedaży
* wynajmu nieruchomości
* sprzedaży projektów gotowych
* doradztwa w zakresie kredytów