Szukasz mieszkania, w którym czułbyś się komfortowo i bezpiecznie? Nie chcesz czekać na zakończenie budowy? Chcesz wprowadzić się od razu? Skontaktuj się z nami. W ofercie naszej Agencji Nieruchomości znajdziesz niejedno mieszkanie do wynajęcia w Poznaniu.
Mieszkania  znajdują się na nowo wybudowanym osiedlu strzeżonym na obrzeżach miasta, ale w bliskiej odległości  (około jednego kilometra) od galerii handlowej. W pobliżu osiedla jest przystanek autobusowy i tramwajowy. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla każdego, zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy emerytów. Na osiedlu urządzony jest plac zabaw dla dzieci, mały park, w którym  zaprojektowano ławeczki do siedzenia i ścieżki rowerowe.
W naszej ofercie posiadamy mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe. Wszystkie mieszkania mają wysoki standard i są wykończone i kompletnie urządzone. W każdym mieszkaniu znajduje się sprzęt AGD (lodówka, pralka, kuchenka mikrofalowa) oraz telewizor. Oferujemy niskie ceny najmu, a dodatkowo, podpisując z nami umowę nie płacisz prowizji.