W hurtowni znajdziecie Państwo ofertę czołowych producentów oświetlenia. Oferujemy ekskluzywne lampy z Hiszpanii, Austrii, Niemiec, a także włoskie lampy znanych projektantów, jak również inne stylowe lampy które zadowolą oczekiwania nawet najwybredniejszych klientów.

Oświetlenie, lampy, pomagamy wybrać najlepsze. Firmę tworzy grupa ludzi z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oświetlenia, począwszy od aranżacji oświetleniowych budynków mieszkalnych, jedno i wielorodzinnych, rezydencji, apartamentów, salonów sprzedaży, hoteli, restauracji, sal widowiskowo-sportowych, po oświetlenie zewnętrze.

O grupie

Firmę JTB Group tworzy grupa ludzi z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oświetlenia i realizacji w budynkach różnorakiego przeznaczenia; począwszy od aranżacji oświetleniowychbudynków mieszkalnych, jedno i wielorodzinnych, rezydencji, apartamentów, salonów sprzedaży, hoteli, banków, restauracji, sal widowiskowo-sportowych, po oświetlenie zewnętrze, łącznie z oświetleniem ulicznym. Dla naszego zespołu oświetlenie, lampy czy żyrandole to nie tylko pracą, ale również i pasją, potrafi zaspokoić oczekiwania każdego klienta. Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić pełen serwis inwestycyjny na terenie całej Unii Europejskiej. Na stronach naszego serwisu znajdą Państwo ofertę wszystkich wiodących producentów ekskluzywnego oświetlenia, jak również znanych i popularnych europejskich producentów. Dzięki długoletniej współpracy z takimi firmami jak LEDS, Massivejesteśmy w stanie dostarczyć każdego rodzaju lampy, żyrandole czy kinkiety i plafony. Długoletnie doświadczenie oraz codzienny rozwój firmy poprzez wdrażanie nowych pomysłów, produktów i technik oświetleniowych pozwalają nam zapewnić klientowi, jakość i oryginalność naszego wspólnego projektu.

Dobrze dobrane oświetlenie ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Lampy to nie tylko dekoracja. Dzięki nim, można stworzyć niepowtarzalny klimat w każdym mieszkaniu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy, internetowy sklep z lampami.