Frisbee – zabawka dla psa

Frisbee to rodzaj bardzo popularnej zabawki, która z pewnością spodoba się wszystkim czworonogom. Każdy pies uwielbia zabawę i aktywny czas spędzony ze swoimi opiekunami. Gadżet w postaci kolorowego, latającego dysku to idealna forma rozrywki. Zwierzak ma możliwość wybiegania się podczas spacerów czy aktywności w ogrodzie.

Zabawka Frisbee wykonana jest najczęściej z gumy. Dzięki temu pies nie zniszczy jej zębami czy pazurami. Odporność na uszkodzenia, a do tego możliwość łatwego i szybkiego umycia to główne jej zalety. Frisbee jest też odpowiednio lekkie, by łatwo i bezpiecznie można było nim rzucać i chwytać. Posiada różne wersje odnośnie wymiarów – zwykle średnica ma około 20 centymetrów.

Pies, który ma szansę zabawy na świeżym powietrzu, jest spokojniejszy, posiada lepszą kondycję i więcej sił. Na pewno też wzmacnia się w ten sposób jego relacja z właścicielem. Frisbee to zatem gadżet, w który warto się wyposażyć, posiadając czworonoga. Produkt dostępny jest w sklepach online, jak również stacjonarnie.