Imprezy okolicznosciowe (1)Organizujesz spotkanie rodzinne lub coś większego? Istnieje wiele kwestii, które będziesz musiał przemyśleć. Która sala w mieście przyjmuje imprezy okolicznościowe? Z usług jakiej firmy cateringowej warto skorzystać? Jak zmieścić się w budżecie?

Jaką salę wybrać? Warto dobrze przemyśleć tę kwestię, ponieważ to wynajem sali w wielu przypadkach może okazać się najbardziej kosztowny. Sprawdź swój budżet i spróbuj oszacować na jakiego rzędu wydatek będzie Cię stać jeżeli chodzi o salę. Pomyśl też oczywiście o tym ile zostanie na catering lub zakup jedzenia w restauracji, którą wynajmiesz na imprezę.

Jeżeli natomiast chodzi o jedzenie, warto zastanowić się nad menu oraz ceną. Jeśli zdecydowałeś się na salę w restauracji, warto dowiedzieć się, czy przygotowują oni też jedzenie na imprezy okolicznościowe. Jeżeli tak, być może problem z głowy i nie będziesz musiał szukać cateringu. Jeśli jednak się na niego zdecydujesz, warto dowiedzieć się, czy ktoś znajomy będzie w stanie polecić Ci coś ciekawego.