Kiedy wyślemy paczkę?

Wszystkie obroże, smycze i szelki szyjemy na Państwa zamówienie. Standardowy czas realizacji obroży/smyczy/szelek od wpłynięcia wpłaty na nasze konto bankowe do wysyłki to ok. 14 dni.

W szczególnych przypadkach może widnieć inny czas realizacji, dlatego zalecamy sprawdzanie aktualnych czasów realizacji na stronach każdego z dostępnych produktów.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym mocom przerobowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Kiedy otrzymasz paczkę?

Na termin doręczenia przesyłki składa się termin wysyłki oraz czas dostawy.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej przez Ciebie formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy i nie jest od nas zależny.

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu wpłaty rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowana(y) o postępie naszych prac.

Czas dostawy

Uzależniony jest od wybranej przez Ciebie formy dostawy. InPost z reguły dostarcza przesyłki listowe w ciągu 3-5dni roboczych. Przesyłki wysłane za pośrednictwem Paczkomatów dostarczane są z reguły w ciągu 1-3dni.
Firma kurierska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 1-2dni roboczych.

Czas dostawy

InPost z reguły dostarcza przesyłki listowe w ciągu 3-5dni roboczych. Przesyłki wysłane za pośrednictwem Paczkomatów dostarczane są z reguły w ciągu 1-3dni.
Firma kurierska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 1-2dni roboczych.
Nie wysyłamy przesyłek krajowych Pocztą Polską. Za jej pośrednictwem wysyłamy jedynie przesyłki zagraniczne.

Koszt przesyłki

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej ilości (wagi) zamówionych produktów. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce, a klient ponosi jeden koszt dostawy.

Forma dostawy Koszt przesyłki
Polecony InPost
8zł
Paczkomaty 11,50zł
Kurier DHL 18zł

Koszt przesyłek wysyłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej (list polecony priorytetowy) zależny jest od wielkości przesyłek. Dla listów (adresówki) jest to 7zł, dla większych paczek 11zł.

Darmowa dostawa InPostem (polecony ecommerce) dla zamówień powyżej 150zł!

Darmowa dostawa do Paczkomatu dla zamówień powyżej 200zł!