fotografia-slubna-koszalin-1Mało jest w naszym życiu chwil, które są tak wyjątkowe i uroczyste jak Dzień Ślubu. A wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy. Państwo Młodzi na długie miesiące przed weselem przygotowują listę gości, rezerwują salę, kościół, wymyślają dekoracje i załatwiają wiele innych spraw. Fotografia ślubna Koszalin uwieczni tę chwilę, spędzoną w gronie przyjaciół i rodziny.

Fotografia ślubna Koszalin to profesjonalna i miła obsługa. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt fotograficzny, który jest naszym narzędziem pracy. Do klienta dostarczamy przepięknie wykonane albumy ze zdjęciami ślubnymi, które na długie lata będą stanowić wspaniałą pamiątkę. Posiadamy szeroką ofertę usług – albumy klasyczne, stylowe, fotoksiążki. Okładki wykonujemy z różnych materiałów.

Fotografia ślubna Koszalin oferuje sesje studyjne i plenerowe w wybranych miejscach. Jezioro, park, las, przepiękne romantyczne ogrody – realizujemy najbardziej wyszukane pomysły. Gwarancja wysokiej jakości i niskie ceny to cechy, które nas wyróżniają.