Żaluzja metalowa Tego rodzaju żaluzje zapewniają w dużym stopniu bezpieczeństwo, co w połączeniu z interesującym projektem sprawia, że są chętnie instalowane. Żaluzje ze stali nierdzewnej są ekologiczne, odporne na wgniecenia i zarysowania, niepalne, odporne na próby włamań, deformowania, a także korozję spowodowaną środkami chemicznymi lub czynnikami atmosferycznymi typowymi dla terenów nadmorskich. Charakteryzują się dużą wytrzymałością, nie wymagają specjalnej konserwacji. Są tańsze w porównaniu np. z aluminiowymi, biorąc pod uwagę koszty eksploatacji i trwałość.
Bramy – Połączenie wygiętych półokręgów z prętami w kształcie włóczni dało bardzo interesujący rezultat – SerralhariaD Arte, Lda. Dolną część bramy zdobi dekoracja w kształcie odwróconych serc. Po lewej stronie przedstawiono ozdobny element w kształcie palmety o wymiarach 450×300 mm.
Tą elegancką, ażurową bramę wykonano w stylu nawiązującym do baroku – Fucina Bramy ArtisticaBorangaG. Franco. Stonowana część środkowa z drobnymi ozdobnikami pośrodku prętów interesująco kontrastuje z bardzo dekoracyjnym zwieńczeniem. Bez wątpienia jest to brama dla miłośników sztuki pełnej przepychu.Przed rokiem 1991, kiedy poddano ją konserwacji, była tylko dwukrotnie malowana – po zainstalowaniu i jedenaście lat później. Odnowienie tych bram było bardzo łatwe przede wszystkim dlatego, że kraty zachowały się w doskonałym stanie.
Bramy – Bramę i ogrodzenie wykonano, zestawiając właśnie ten element w różnych konfiguracjach. Bez wątpienia osiągnięto wspaniały rezultat. Brama, wykonana z wielką dbałością o szczegóły, stanie się niewątpliwie ozdobą posesji, do której będzie prowadziła. Do wykonania bramy użyto ośmiu prętów z elementem ozdobnym pośrodku i dwunastu nie ozdobionych oraz centralnie umieszczonego fryzu.
Żaluzje – Nierdzewna stal jest jednym z materiałów najczęściej stosowanych do produkcji bramy zewnętrznych, gdyż umożliwia realizację ciekawych projektów i gwarantuje odpowiednią jakość wykończenia, jakiej nie sposób osiągnąć przy użyciu materiałów innego rodzaju. Potwierdzają to doświadczenia firmy Cierres delHogar.
Żaluzja metalowa Żaluzje stalowe mogą być zupełnie nieprzejrzyste lub z otworami dowolnej długości, galwanizowane, lakierowane lub nie pokryte farbą. Złożone z poprzecznych blaszek są piejme w swej prostocie. Wyposażone w boczne rolki łatwo i gładko przesuwają się po umieszczonych z boku prowadnicach, nie powodując niepotrzebnego hałasu.
Żaluzja metalowa Ze względu na wszechstronność zastosowania model ten powinien zainteresować najbardziej wymagających klientów. Twórcom tej bramy udało się z powodzeniem połączyć dwa, wydawałoby się, przeciwieństwa -elegancję i prostotę . Rezultat budzi podziw. Na fotografii po lewej stronie widać powiększony fragment dolnej części konstrukcji, pozwalający docenić piękno detali i staranność wykonania.
Kraty Te drzwi wykonano z ozdobnych prętów o przekroju kwadratowym 20x 20 mm. Użyto czterech prętów z dwiema ozdobami w kształcie litery X i sześciu z jedną taką ozdobą, a także dwóch uchwytów – Fundiciones Oinotna. Ozdobne kraty w drzwiach wykonano z solidnych prętów o przekroju kwadratowj 20×20 mm. W każdym skrzydle umieszczono trzy prę z ozdobą w kształcie litery X pośrodku oraz dwa pręt) ze zwróconymi do siebie wolutami na górze i na dole a całość uzupełniono dwoma uchwytami.
Żaluzja metalowa Chociaż projekt charakteryzuje prosta linia, to brama jest bardzo atrakcyjna. Można obejrzeć w powiększeniu fragment dolnej części skrzydła. Na następnej stronie drzwi wejściowe prowadzące na teren posiadłości – Cerrajeria Pedrosa. Wystarczy na nie spojrzeć, żeby wyrobić sobie zdanie na temat gustu ich właściciela i umiejętności warsztatowych twórcy.
Bramy – Ten model kraty nadaje się do furtek, bram i ogrodzeń o różnych wymiarach, dzięki czemu można zaspokoić żądania każdego klienta. Kraty są wykonane z ocynkowanych elementów, które w narożnikach łączy się bez spawania. bramy Chcąc wykonać tę elegancką konstrukcję – Omamental Mac, należy użyć właściwie dobranego elementu ozdobnego w kształcie odwróconego serca z ornamentem roślinnym, o wymiarach 450×300 mm.