Podkładki reklamowe

Najnowszą i najbardziej popularną formą reklamy są bilownice. Są to zwykłe podkładki reklamowe, w których umieszczone są super zadrukowane, w jak najlepszej jakości wydruku wkładki z informacją reklamową. Bilownice są szklane lub plastikowe. Według niektórych to strzał w dziesiątkę, a w internecie można zamówić już podkładki w nakładzie 50 sztuk.
Ta niezwykle ciekawa forma reklamowa jest bardzo interesująca. Dzisiejszy druk pozwala na wydrukowanie wkładek reklamowych w super jakości, jak najdokładniej i bardzo estetycznie. Bilownice występują w różnych kształtach, są kolorowe, mają w sobie zawarte podstawowe informacje. Bilownice to bardzo ciekawe gadżety reklamowe, z których korzysta już coraz więcej firm. Bilownica to oryginalna podstawka pod bilon. Zawsze obecna w każdym sklepie, na każdej ladzie. Co jakiś czas zmieniane, ciągle reklamują dany produkt lub informują o danych danej firmy.
Bilownice posiadają nóżki antypoślizgowe, są wykonane z jak najlepszego materiału. Te interesujące podstawki do bilonu są wszędobylskie.