Betoniarnia Kaczmarek

W ostatnich latach w budownictwie coraz częściej stosuje się gotowe elementy prefabrykowane. Tego typu twory stosowane są w budowie dróg, budynków, chodników czy studni oraz przepustów. Elementy prefabrykowane są półproduktami, które po połączeniu lub odpowiednim montażu pozwalają na szybkie i łatwe wykonanie projektu.
Prefabrykaty stanowczo przyspieszają wykonywane prace budowlane, są to elementy powtarzalne, dzięki czemu ich wykonanie jest precyzyjne. Jedynym problemem, który może powstać jest utrudniony transport dużych elementów prefabrykowanych.

Betoniarnia Kaczmarek to firma produkująca elementy prefabrykowane. W swojej ofercie firma posiada elementy infrastruktury drogowej, prefabrykaty betonowe, ale również daje możliwość wynajmu sprzętu.

Betoniarnia Kaczmarek w swojej ofercie posiada płyty drogowe, ażurowe, przepusty, kanały, elementy chodników, a także kostkę brukową czy beton w różnej konsystencji oraz kruszywa – piasek i żwir o różnych średnicach ziaren, które znajdą wiele zastosowań – od podsypek pod drogę po beton architektoniczny.

W swojej ofercie betoniarnia Kaczmarek posiada również prefabrykaty betonowe mające wiele zastosowań zarówno w budowie czy remoncie budynków mieszkalnych, jak i w budowie dróg. Do przykładów prefabrykatów należą pustaki, bloki betonowe, stopy i nadproża, ale również kręgi betonowe czy też całe studnie.

Betoniarnia Kaczmarek w swojej ofercie daje możliwość wynajmu przede wszystkim samochodów transportowych typu wywrotka oraz ładowarek i koparek.